Gabinet masazu w Opolu

Masaż to obecnie ciekawa metoda odprężania. Masaż jako taki ma również olbrzymie znaczenie w terapii i w leczeniu. Z tego powodu tak istotne jest żeby z uwagą wybrać salon masażu. W Opolu jest parę wartych zainteresowania gabinetów jednak szczególnym zainteresowaniem trzeba koniecznie obdarzyć gabinet masażu Biały Lotos, jaki specjalizuje się w takich zabiegach jak:
gabinet masażu biały lotos
Oprócz tego gabinet oferuje masaż wschodni.
Masaż orientalny – jest to każdy rodzaj masażu opierający się na teorii obiegu energii witalnej we wszechświecie, a więc i przepływającej przez człowieka. MASAŻ WSCHODNI – opiera się na połączenia akupresury (uciskanie wybranych punktów na ciele) z innymi technikami masażu. Masaże wykonywane są przez profesjonalnego masażystę. Masaż jako forma leczenia był znany już od wieków. Powstał wraz z innymi metodami medycyny tradycyjnej. Podróżnicy, którzy odkrywali po Dalekim Wschodzie często pisali o wspaniałych efektach masaży wschodnich, które stosowano razem ze stawianiem baniek. Nasze ciało to jedna całość. Dobroczynne działanie masaży jest nie do przecenienia. Warto skorzystać z dobrodziejstw tej formy relaksu czy terapii i rehabilitacji. Masaż ciała pozwala energii równomiernie rozpływać się po ciele. Gabinet Biały Lotos ma w ofercie nie tylko masaże. Warto zapoznać się z ofertą dodatkową. Głównie w temacie naturoterapii. I tak : bioenergoterapia i kręgarstwo.
Czym zajmuje się kręgarz?
Kręgarz Opole
Kręgarstwo to terapia manualna – chiropraktyka na co dzień zwana kręgarstwem, jest naturalną i nieinwazyjną metodą pomagania chorym z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa i układu ruchu. Jest bardzo dużo interesujących metod, jakie mają jednak wspólne cechy – polegają one na odblokowaniu zablokowań w obrębie kręgosłupa, a także przywróceniu prawidłowego ustawienia kręgów w celu zmniejszenia nierównomiernego nacisku na krążki międzykręgowe.
Zobacz również naszą ofertę bioenergoterapii : bioenergoterapia opole

Dodaj komentarz