Odpoczynek z partnerem lub z kumpelą?

Odpoczynek z partnerem lub z przyjaciółką?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. Wobec tego z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga lub Twoi szaleni i humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć zalety oraz wady.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z przyjaciółką – walory
Jeśli wczasy są na plaży, na kempingu bądź analogicznych okolicznościach – dużo ludzi zdecydowanie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi są w stanie przeżyć wspaniałe przygody. Jest tak dużo ekscytujących oryginalnych rzeczy do odkrycia, a bardzo dobre jest to, iż macie takie same zainteresowania jakimkolwiek zagadnieniem. To również całe bez liku wspaniałego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się poradami oraz sztuczkami – w ostateczności przyjaciele są znacznie bardziej otwarci. Jest też mniej stresu, więcej swobody oraz bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – atuty
Ewidentnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie wypada z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednak czasem wady takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco wyraziste np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas troskać się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, dbać o bez zarzutu gładką skórę, czy znakomicie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. W końcu jednak przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy i romantycznych momentów. Powinieneś sama więc zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.