Stylowa oraz współczesna moda dla pań dojrzałych

Wytworna oraz dzisiejsza moda dla dam dojrzałych
50-tka na karku to pierwszorzędny czas do powtórnej oceny prywatnej garderoby.

o kobietach

Nasze ciała, twarze oraz styl życia zmieniły się na przestrzeni dziesięcioleci. Mimo to nasze wybory traktujące mody nie zawsze za tym nadążały. Mimo to zapomnij o bezwzględnych zasadach! Potrzebujesz tylko paru dyrektyw, żeby posiadać godny podziwu styl i czuć się porządnie we własnym, dojrzałym ciele. Poniżej znajduje się główna lista fundamentalnych wskazówek dla kobiet, które chcą w tym wieku wyglądać elegancko, żwawo, młodzieńczo i adekwatnie.

Co może się znaleźć w szafie pani dojrzałej?
Mroczne jeansy, najlepiej ze średnim stanem z obszywanym brzeżkiem pozostawiającym miejsce na botki to must have – tym o wiele bardziej, że to alternatywa obuwia na nieomal każdą okazję. Zakładając je upewnij się, iż dżinsy poprawnie przylegają (z niewielką rozciągliwością) do pośladków oraz bioder. W razie wymogu – załóż pas. Ponure dżinsy z prostymi nogawkami oraz średnim stanem to przyjaciel kobiety w każdym wieku, a już z pewnością w szafie kobiety dorosłej.
Dopasowana kurtka także powinna się odszukać w Twojej szafie. Czerń jest w najwyższym stopniu uniwersalna, jednak należy też wziąć pod uwagę kolor granatowy i beżowy. Noś ją do dżinsów, spódnic, sukienek, spodni – wszystkiego! Przyda Tobie się w szafie także czarna ołówkowa spódnica – wybór wszechstronny, luksusowy i zaskakująco pochlebny, bez względu na rozmiar. Noś ją na umowną okazję oraz upewnij się, iż jest lekko rozciągliwa i drapowana, ale nie jest ciasna. W połączeniu z czarnymi rajstopami i botkami czy też lakierowanymi czółenkami będzie prezentować się modnie i szykownie.